Antonín Bureš

frontend designer

Vytvořím pro Vás působivé webové stránky, e-shop, mobilní a webovou aplikaci.

O mně

Co jsem to za člověka

Poprvé když jsem ve 13-ti letech uviděl pod stromečkem PC mě svět počítačů okamžitě uhranul. Tenkrát to byla arkáda Agent, nad kterou jsem trávil zimní večery. Později, když jsem měl už lepší počítač mě bratr Marek přivedl na myšlenku, že bych mohl zkusit vytvářet weby. Někde jsem splašil Photoshop a vrhnul se na věc. Tenkrát ještě žádný návrh neopustil můj pevný disk, ale nesmělými krůčky jsem si navrhoval HTML a CSS pro osobní web s fotogaleriemi. Kde ty časy jsou… 🙂

O mnoho let a mnoho pokusů v různým oborech jsem se na chvíli uchytil v jedné brněnské agentuře, kde jsem se naučil vytvářet HTML newslettery a sekat weby jeden za druhým. Dlouho mi to nevydrželo a přes programátora v Microsoft Dynamics X jsem se dostal do startupu Futbalito a Smitio, kde jsem dodnes. Narazit na moji práci můžete i pod hlavičkou Amelisoft, kde společně s Petrem a Markem tvoříme core tým nezávislých profesionálů.

Pokud nejsem zrovna u lopaty, tak pobíhám po lesích v okolí brněnských Řečkovic a nebo trávím čas se svojí skvělou ženou, rodinou a přáteli. S běžeckými závody to nemyslím zrovna vážně, ale pár medailí už mám doma. Asi za účast, protože umístění ve druhé stovce není zrovna na zlato.

Tak to bylo povídání o mě. Co si takhle popovídat o naší spolupráci? Snad se Vám bude hodit nějaká moje služba.

O mně